behpardakht
04 خرداد 1402 - 09:57

می‌توانیم میدان‌دار فضای مجازی در دنیا بشویم

فرمانده سپاه سلمان گفت: بسیجیان ما با تمام توان در صف اول دفاع از انقلاب و مواجهه با دشمن در فضای مجازی هستند و با این ظرفیت می توانیم میدان‌دار فضای مجازی در دنیا بشویم.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، سردار احمد شفائی صبح امروز در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه سلمان اظهار داشت: همانگونه که همگان اشراف دارند اهمیت فضای مجازی بسیار زیاد است و باید برای آن برنامه ریزی دقیق در مواجهه با جبهه باطل صورت پذیرد.

وی افزود: سپاه و بسیج حافظ انقلاب اسلامی هستند و این حافظان انقلاب باید از همه لحاظ و از نظر مشروع برای این ماموریت تجهیز شوند.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: یکی از مهم ترین بسترهایی که دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب روی آن حساب کرده اند بستر فضای مجازی است و به صورت گسترده و با تمام توان پای کار آن آمده اند.

شفائی تصریح کرد: ما در بسیج از سال های گذشته برنامه ریزی کردیم تا از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهره ببریم؛ به هر میزان که بر سواد رسانه ای جامعه تاثیر بگذاریم به همان میزان نسبت به فضای مجازی و آسیب های آن آگاهی بخشی کرده ایم.

وی افزود: در سطح استان سیستان و بلوچستان ظرفیت های خوبی در زمینه تولید محتوا وجود دارد که باید از همه ظرفیت ها در جای جای استان استفاده شود.

فرمانده سپاه سلمان گفت: یکی از مهم ترین ظرفیت های سازمان دهی شده در کشور ساختار بسیج است که می توان از این ظرفیت در مقابله با جبهه باطل و دشمنان انقلاب استفاده کرد.

وی تاکید کرد: امروز بسیجیان ما با تمام توان در صف اول دفاع از انقلاب و مواجهه با دشمن در فضای مجازی هستند و با این ظرفیت می توانیم میدان‌دار فضای مجازی در دنیا باشیم.

 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت عظیم بسیج ما باید در مواجهه با دشمن در بستر فضای مجازی از حالت پدافند خارج شده و آفندی عمل کنیم.

پایان پیام/3139

منبع: فارس
شناسه خبر: 1237383